December 18-ig lehet pályázni ActivInspire szoftverrel

Végéhez közeledik a Modern Oktatási Eszközök Kft., a Promethean termékek kizárólagos magyarországi forgalmazója által útjára indított „Az ActivInspire alkalmazása az iskolai tanórán” című tartalomfejlesztő pályázat beadási határideje.

Beadási határidő: 2012. december 18., 24.00 óra

A kiíró tájékoztatása szerint a pályázóknak érdemes ügyelni arra, hogy a pályázat benyújtása több lépcsős, a www.prometheanplanet.com közösségi oldalra való feltöltést követően akár 48 óra is eltelhet, amíg a pályázó a feltöltött pályaművet meg tudja osztani.

A pályázatról korábban megjelent híranyag itt található.

A részletekről a www.promethean.hu/palyazat címen tájékozódhat, kérdését a  palyazat@promethean.hu email címre küldheti!

Előző cikkÚj felsőoktatási koncepció
    Következő cikkMűvészi élményt hozott a Mikulás hátrányos helyzetű kisiskolásoknak