Legyél ORSZÁGH-os bajnok – diákok és tanárok játékos angol nyelvű szótárversenye (x)

Az Akadémiai Kiadó és az Angoltanárok Nemzetközi Egyesülete (IATEFL-Hungary) játékos tanulmányi versenyt hirdet középiskolás diákok és tanáraik számára. A rendezvény feletti szakmai felügyeletet a fenti szervezetek látják el, valamint ők értékelik a versenyt.

Regisztráció:
    A versenyre való regisztráció és versenyen való részvétel díjtalan.
    A csapatokat az egyes nevelési-oktatási intézményekben tanító tanárok regisztrálhatják a verseny hivatalos honlapján, a http://akademiakiado.hu/versenyregisztracio címen.
    A regisztrációról visszaigazoló e-mailt küldünk a tanár által megadott e-mail címekre.

A verseny menete:

Regisztráció: 2012. november 27. – 2013. február 22.
    1. forduló: 2012. november 27. – 2013. január 18.
    2. forduló: 2013. január 21. – 2013. február 22.

Eredményhirdetés: 2013. március 1.

Ünnepélyes záró rendezvény és díjátadó Szótárnap: 2013. március 8. Budapest

Díjazás:
    A versenyben részt vevő tanulók és tanárok díjazásáról a verseny kiírói gondoskodnak.
    Az 1. helyezett csapat és tanáruk díja: 4 db Pocket Reader, könyvjutalom, egyéves tanári IATEFL-H tagság, ingyenes tanári részvétel az IATEFL-H 2013-as konferenciáján.
    A 2. helyezett csapat és tanáruk díja: 4 db VIP-mozijegy a Budapest Aréna Palace moziba, könyvjutalom, egyéves tanári IATEFL-H tagság.
    A 3. helyezett csapat és tanáruk díja: 4db tradicionális angol édességekből álló ajándékcsomag, könyvjutalom, egyéves tanári IATEFL-H tagság.
    A legtöbb csapatot regisztráló tanár díja: 1 db Pocket Reader, könyvjutalom, egyéves tanári IATEFL-H tagság és ingyenes tanári részvétel az IATEFL-H 2013-as konferenciáján.

A versenyhez sok sikert kívánunk!

Előző cikkMűvészi élményt hozott a Mikulás hátrányos helyzetű kisiskolásoknak
    Következő cikkÖn ismeri a köznevelésre vonatkozó új jogi szabályozást? (x)