Rajzpályázat (x)

A Nemzeti Közszolgálati és Tankönyv Kiadó Zrt. rajzpályázatot hirdet az alábbi témakörökben:

1. Magyarország a hazám
    2. 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás?
    3. A család a XXI. században
    4. Jócselekedeteim a mindennapokban
    5. Facebook-on élem mindennapjaim
    6. Reklámok, ahogy én látom
    7. Az okostelefonom és én
    8. Spórolás vagy költekezés?

Hogyan lehet pályázni?

• három külön kategóriában lehet pályázatot benyújtani:

• 1-4. osztályos tanulók
      • 5-8. osztályos tanulók
      • 9-12 osztályos tanulók
    • pályázni lehet: rajzzal, képregénnyel, fotóval, fotómontázzsal vagy videóval
    • pályaművek formátumai: rajz, képregény, fotómontázs A/4-es formátum, fotó: 10x15cm, video: maximum 2 perc.
    • 1 gyerek, csapat témánként 1-1 pályaművet nyújthat be
    • pályázni egyénileg: rajz, fotó, fotómontázs kategóriában; csapatban – max. 3 fő: képregény, video kategóriában lehet
    • a beküldött pályaműn kötelezően feltüntetendő: pályázó neve, életkora (nevezési kategória), szülő neve, e-mail címe, lakcíme, mentoráló tanár neve, e-mail címe, iskola neve, címe
    • külön díjban részesülnek a díjazottakat mentoráló tanárok
    • a pályamű beküldésével úgy tekintjük, hogy a törvényes képviselő beleegyezését adta a pályázaton való részvételhez és a pályamű esetleges kiállításon való megjelenéséhez egyéb felhasználásához
    • az iskolák a gyerekek által készített pályaműveket együttesen is elküldhetik részünkre, ebben az esetben is szerepeljenek a kötelezően feltüntetett adatok minden alkotáson.

Hova küldjük a pályaműveket?
    cím: 1396 Budapest, Pf.482. Nemzeti Közszolgálati és Tankönyv Kiadó Zrt.
    e-mail: info@nktk.hu

Beküldési határidő: 2013. november 25.

Ki nyer?
    Minden kategóriában a 3 legszebb, legötletesebb pályamunkát díjazzuk (mentoráló tanárával együtt). Közönségdíjat pedig a legtöbb like-ot kapott pályamű érdemli ki, melyekre az NKTK Facebook oldalán lehet szavazni a beérkezés sorrendjében. A legtöbb pályázatot beküldő iskola különdíjban részesül!

Díjak (kategóriánként):

• 1. helyezett: 20.000 Ft-os vásárlási utalvány + meglepetés csomag
    • 2. helyezett: 15.000 Ft-os vásárlási utalvány + meglepetés csomag
    • 3. helyezett: 5.000 Ft-os vásárlási utalvány + meglepetés csomag

Közönségdíj: 10.000 Ft-os vásárlási utalvány + meglepetés csomag
    Különdíj: meglepetés

A legjobb pályaműveket felhasználjuk digitális és papír alapú tankönyveinkhez is.
    A nyerteseket tanáraik e-mailen címén, a www.nktk.hu honlapunkon és a Facebook oldalunkon is tájékoztatjuk.

Az eredményhirdetésre 2013. december 6-án kerül sor.

Bővebb információ: www.nktk.hu és https://www.facebook.com/NemzetiKozszolgalatiEsTankonyvKiadoZrt

Előző cikkKözépiskolások szállták meg a Parlamentet – Első Nyelvi Nagykövet Csúcstalálkozó az AmCham szervezésében
    Következő cikkA Pedagógus portfólió kulcskérdései (x)