25. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny

2015. szeptember 30-án, 11 órakor, a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala Konferenciatermében (1054 Budapest, Garibaldi u. 2.) rendezik meg a Magyar Innovációs Szövetség által, az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI) és a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala (SZTNH) közreműködésével szervezett, 25. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyt.  A rendezvényen részt vesznek a hazai tudományos élet, ill. felsőoktatás képviselői mellett a kiemelkedő középiskolák vezetői is.

Az eseményen előadást tart:
    – Czunyiné Bertalan Judit, államtitkár, EMMI, fővédnök
    – Dr. Pálinkás József, elnök, NKFI Hivatal, társ-fővédnök

A 25. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Versenyt meghirdeti:
    – dr. Pakucs János, a Magyar Innovációs Szövetség (MISZ) tiszteletbeli elnöke

Bemutatkoznak a 2015. évben nemzetközi rendezvényeken járt magyar fiatalok, mint pl.
    – Bálint Karola, London International Youth Science Forum,
    – Perez-Lopez Áron Ricardo, Swiss Talent Forum és
    – Király Szilvia, a milánói 27. EU Fiatal Tudósok Versenyének
    résztvevője.

Továbbá sor kerül a Dr. Kamilo Feher-díj, a Magyar Innovációs Kiválóságért c. pályázat eredményhirdetésére és díjátadására is. A díjat átnyújtja és zárszót mond dr. Bendzsel Miklós, a versenyt támogató SZTNH elnöke.

Az eseményen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a MISZ-nél lehet (e-mail: innovacio@innovacio.hu, telefon: (+361) 430-3330).