Kezdőlap osztályfőnök

HELLO!” Ingyenes táborozási lehetőség osztályok részére!

Ingyenes 4 napos táborozási lehetőséget nyerhetnek azok az osztályok, amelyek február 25-ig elküldik kreatív, szabad műfajú, a táborozás élményéről szóló pályamunkájukat a pályázatot kiíró szervezetnek. Részletek a cikkben!

hellotaborA pályázat célja általános iskolai osztályok együttműködése a kreatív gondolkodás érdekében. Pályázzon egy kreatív, szabad műfajú pályamunkával!A különböző korosztályok nyertese ingyenesen vehet részt egy 4 nap/3 éjszaka időtartamú bentlakásos táborban.

A pályázat tárgya: Kreatív, szabad műfajú pályamunka elkészítése. A pályamunkák címe: „A MI TÁBORUNK!”.

Pályázók köre: Általános iskolai osztályközösségek.

1. korosztály: 1-4. osztályos tanulók
2. korosztály: 5-8. osztályos tanulók

Mindkét korosztály „A mi táborunk!” című pályázatra adhat be pályaművet. Az alkotások lehetnek bármilyen kézműves technikával elkészített rajzok, festmények, grafikák, kisfilmek, színdarabok, terjedelmi megkötés nélkül.

A pályázat beadási határideje:

2016. február 25.

Várható döntés, eredményhirdetés időpontja: 2016. március 2.

A nyertesek nevét honlapunkon (www.hellotabor.hu) közzétesszük.

További részletek a pályázat honlapján.

Fotó: Hellotabor.hu

Pályázat

Előző cikkHogyan reagáljunk – mert ugye nincs „rossz” a gyerek?
Következő cikkA KIP módszer és a „nagy ötlet” – interjú Kovácsné Dr. Nagy Emesével