Kezdőlap jó példák

Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Oktatási Konferencia

A pénzügyi edukáció aktuális kérdéseiról, jó gyakorlatiaról, hazai és határon túli magyar megoldásokról is szó lesz azon a konferencián, amit április 21-én rendeznek Budapesten. A jelentkezés ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részletek a cikkben.

konf2 (1)MEGHÍVÓ

Tisztelettel meghívjuk Önt a PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Oktatási Konferenciára.

Időpont: 2016. április 21. (csütörtök) 10 óra

Helyszín: Budapesti Gazdasági Egyetem, Aula (1055 Budapest, Markó utca 29-31.)

A konferencián az NGM, a NAV, az OFI, a Diákhitel Központ, hazai és határon túli egyetemek és középiskolák, valamint a pénzügyi ismeretterjesztés területén tevékenykedő szakmai szervezetek képviselői adnak átfogó képet a pénzügyi edukáció aktuális kérdéseiről és gyakorlati lehetőségeiről.

Néhány téma a programból:

• Korszerű tudás és értékálló oktatás a XXI. században
  • Elképzelések a pénzügyi ismeretek középiskolai oktatásának fejlesztésére
  • A pénzügyi szakma szerepvállalása az oktatásban
  • Játékosítás, prezentáció és csoportmunka az iskolában
  • Határon túli oktatási módszerek
  • A pénzügyi ismeretek gyakorlati alkalmazásának lehetőségei

A részletes program az alábbi linken érhető el:

A konferenciára szeretettel hívjuk és várjuk a pénzügyi műveltség fejlesztésének lehetőségei iránt érdeklődő tanárokat, diákokat és pénzügyi szakembereket. A részvétel minden érdeklődő számára ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Jelentkezni legkésőbb 2016. április 20-án délig lehet, az info@penzsztar.hu címre küldött e-mailben. A jelentkezőket  érkezési sorrendben regisztráljuk, a helyszín befogadó képességének mértékéig.

Előző cikkFenntarthatósági Témahét zárókonferencia a Föld napján
Következő cikkSnapchat: az internetes zaklatás új lehetőségei?