Kezdőlap jó példák

Nagyon kedves nyári programterv egy kislánytól- Téged mire inspirál?

nyariprogramokEgy nagyon kedves kívánságlistát állított össze a közelgő nyári szünetre egy kislány, aminek képét az otthonedes.blog.hu oldalon lehet látni. A közzétevő blogger így írt erről: ” ezt találtam kedves ismerősöm Facebook oldalán. Laura kislánya, Tami állította össze a nyári terveit. Összegezte, mi a teendője a ma induló vakációban.Azt hiszem a listát a tervezettsége miatt sokan megirigyelhetnénk. A kivitelezés ötös a kipipálásra váró üres négyzetekkel, a programokról nem is beszélve. Egy egészséges, internettel nem megfertőzött kislány kívánságlistája ez, amiről átveszek pár programot.”

A bloggert csak erősíteni tudjuk ebben a felkérésében:

„Csinálj sajátot te is, és inspirálódj ebből a munkából. Engedd, hogy olykor a gyerekek vezessenek vissza az élet egyszerű örömeihez!”

Szerintem a moderniskola.hu olvasóinak ez nagyon könnyen menni fog! Várjuk a listákat, ha publikusak, örülünk, ha elkészül, akkor is, ha nem láthatjuk!

Kellemes nyarat és még jó munkát a hátralévő időszakra!

forrás: http://otthonedes.blog.hu/2016/06/10/nyari_tervek_568

Előző cikkIngyenes webinárium a digitális tartalommegőrzésről (06.14.-angulul)
Következő cikkA PontVelem tanévzáró gálán félmillió forintot adományoztak a diákok