Gyakran tapasztaljuk a főiskolákon, egyetemeken és a munkahelyeken is, hogy a nyugat-európai fiataloknak általában könnyebben megy a prezentáció, mint a kelet-európaiaknak. Ezek a diákok az ilyen jellegű feladatokban a személyiségjegyeiktől függetlenül is jobban teljesítenek. Vajon mennyiben köszönhető ez annak az oktatási rendszernek, amiben ők tanulhattak? Pozsgai Anita, főiskolai oktató, négy Magyarországon tanuló diákot kérdezett erről. … Bővebben: Prezentáció és drámaórák – Hogyan tanulnak meg magabiztosabban előadni a diákok Svédországban, Norvégiában és Németországban?