Kezdőlap jó példák

II. Országos Iskolakert-hálózati Találkozó és Szakmai Képzési Nap 2016. szeptember 30.

Az Iskolakertekért Alapítvány és a Széchényi Egyetem szeretettel hívnak és várnak minden iskolakert-vezetőt és a témában érintettet a II. országos Iskolakert-hálózati találkozóra, szeptember 30-án, Győrben, ami pedagógusok részére szakmai továbbképzésként is elismerhető. A szervezők egy felhívó levelet is eljuttattak a Modern Iskolához, ezt tesszük most közzé:

iskolakert_stafeta_komposztkas_locsolasa_regina_kertIskolakert-bemutatók, műhelymunkák és „Az Iskolakertekért Díj „átadása is fontos része a programnak. iskolakert1

“Szakmai napunkon több érdekes műhelymunkával is találkozhattok. A megjelentek részére igazolást állítunk ki, így az 7 órás nem akkreditált képzésként elszámolható.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött,

amit itt tudtok megtenni: http://doodle.com/poll/p7cqxq7a4crwce56

Várunk Benneteket, éljetek a feltöltődés, a tanulás lehetőségével!”

A Nemzeti Kulturális Alap támogatásával megvalósuló találkozó része a Kutatók éjszakája programsorozatnak.

Üdvözlettel,
Iskolakertekért Alapítvány

A rendezvény programja az Alapítvány honlapján olvasható!

Fotók forrása szintén az Alapítvány honlapján lévő ÉLetképek gyűjtemény.

iskolakert_stafeta_talajvedelem_mulcsozassal_regina_kert