Kezdőlap jó példák

Botanikai modellek az iskolai szemléltetéshez – akció a 3B Scientfic Europe Kft. -nél!

Az anatómiai, biológia taneszközöket gyártó 3B Scientific Kft a biológia / természetismeret oktatást szemléltető botanikai modelljeinek (egyszikűek, kétszikűek, növényi sejt, gyökércsúcs modell, fás szár szerkezete) egy részét most akciós áron kínálja. A modellek Magyarországon készülnek kiváló minőségű alapanyagok felhasználásával.

Az alábbi modelleket tudjuk kedvezményes áron kínálni az iskoláknak. A megrendelés és vásárlás ügyében keresse fel munkatársunkat telefonon, emailben vagy látogasson el weboldalunkra! Kellemes böngészést!

T21004 – Egyszikű szár

A kukorica (Zea mays) egyszikű száráról készült keresztmetszet szöveti szerkezete 40-szeres nagyításban. Megfigyelhető a háncsrész és a farész is, melyek a szórtan elhelyezkedő szállítónyalábot alkotják.

Akciós ár: 20.307,- Ft

T21005 – Gyökércsúcs modell

A gyökércsúcs szöveti szerkezete vadrepce (Sinapis arvensis) gyökér hosszanti keresztmetszetének bemutatásával, 250-szeres nagyításban. A modell személetesen mutatja be, hogyan változnak a sejtek az idő előrehaladtával.

Akciós ár: 27.927,- Ft

ÿÿÿÿ

T21006 – Növényi sejt modell

A modell egy jellegzetes növényi sejtet ábrázol 50 milliószoros nagyításban. Az összes fontos sejt szervecskét részletesen bemutatja.
Akciós ár: 17.767,- Ft

T21007 – Zárvatermők megtermékenyítése

A modell egy zárvatermő bibéjének hosszmetszetét ábrázolja a megtermékenyítés 3 stádiumával.
Akciós ár: 20.307,- Ft

T21008 – Tavaszi kankalin

A modell egy teljes virágot és egy hosszanti keresztmetszetet ábrázol.
Akciós ár: 65.653,- Ft

üÑs¶

T210091 – Búza virága

A kalász 15-szörös nagyítású modellje, egy eltávolítható és részekre szedhető virággal.
Akciós ár: 74.223,- Ft

T21013 – Napraforgó virága

A modell a belső csöves virágot 10-szeres, ill. külső nyelves virágot 3-szoros nagyításban ábrázolja. A csöves virág két részre szedhető.
Akciós ár: 27.451,- Ft

T21018 – Fás szár szerkezete

A modell a nagylevelű hárs (Tilia platyphyllos) hároméves ágának hossz- és keresztmetszeti képét ábrázolja 200-szoros nagyításban.
Akciós ár: 25.387,- Ft

T21020 – Vadrepce

Egy virág (12-szeres) modellje bemutatja egy keresztesvirágú növény minden részletét Továbbá az olajrepce hüvely keresztmetszete (3-szoros nagyításban) található az alapmodellen.

Akciós ár: 64.374,- Ft

T210161 – Almafa virága

Csészelevelet, szirmokat, termőlevelet és porzószálat ábrázoló 5-szörös nagyítású modell.
Akciós ár: 45.598,- Ft

Akciós áraink 2017. június 30-ig vannak érvényben. Teljes termékkínálatunkat tekintse meg honlapunkon (www.3bscientific.hu), ahol a biológiai modelljeink mellett anatómiai modelljeink, fizikai taneszközeink és egészségügyi szimulátoraink teljes választéka megtalálható.

Telefon: 431 09 14 Fax: 262 33 93

E-mail: ildiko.lendvai@3bscientific.com

Előző cikkTartson különleges órát, izgalmas vendéggel? Skype a tanteremben- már magyarul is!
Következő cikk„Grow your mind” – IKT az idegen nyelvoktatásban – jó gyakorlat!