Kezdőlap osztályfőnök

Skype az osztályban 2.0. – hogyan használjuk a netet biztonságosabban? Safer Internet Program

Ha már éjjel-nappal a neten lógnak a gyerekek, fontos, hogy ismerjék a biztonságos internethasználat szabályait. Ha bántalmazást tapasztalnak, akkor is van hova fordulniuk. A Safer Internet Programban- SIP - elérhető online segítségnyújtó fórumokról is szó volt a rendhagyó órán, ami a balatonboglári nyolcadikosok és Fülöp Hajnalka, SIP-oktató részvételével a Skype in the Classroom progam keretében zajlott, 2017. május 12-én.

 

Hirdetés

 

Ha már éjjel-nappal a neten lógnak a gyerekek, fontos, hogy ismerjék a biztonságos internethasználat szabályait. Ha bántalmazást tapasztalnak, akkor is van hova fordulniuk. A Safer Internet Programban- SIP – elérhető online segítségnyújtó fórumokról is szó volt a rendhagyó órán, ami a balatonboglári nyolcadikosok és Fülöp Hajnalka, SIP-oktató részvételével a Skype in the Classroom progam keretében zajlott, 2017. május 12-én.


Fontos a szülőkkel való beszélgetés a témáról, kevés családban van ez meg, pedig kulcsfontosságú.
További részletek a programról: www.saferinternet.hu,
Hotline: www.biztonsagosinternet.hu,
Kék- Vonal Gyermekkrízis Alapítvány: www.kek-vonal.hu, #internetbiztonság, #saferinternet.hu ,
Facebook: www.facebook.com/saferinternetmagyarorszag.hu

 Van, aki egyedül kirándul ezen a éten. 

TT.

Angol nyelven a Microsoft és egyéb tanári közösségek számára itt érhető el.

 

A cikk megjelent a Twitteren is,

 

Internet safety guest speaker session

Internet safety lesson
Guest speaker: Hajnalka Fülöp, exert, member of Safer Internet Program , HungaryIt was a very useful session for our 8th graders.
Our expert was talking about internet safety, dangers of using social medias, sharing photos, answering mails

 

Az osztályt oktató Tóthné Bán Gyöngyi és diákjainak fotói.