Kezdőlap jó példák

Helyzetjelentés a tanáriból, suli után, gyerek nélkül…:) Mert hogy az élet ilyenkor is zajlik!

Az ország legnépszerűbb töritanára, a népszerű, médiában otthonosan szereplő Balatoni József első interjúinek egyike a Modern Iskola oldalán jelent meg. Örömmel követjük Jocó bácsi rendhagyó pályáját. Most épp  a tanév zárással kapcsolatos sajátos stílusú gondoltait osztja meg.  Kinek, melyik eleme ismerős? Rendhagyó módon kommentben várjuk:)

Holabizi, holatörzslap, aholhagytad, nemtalálom, deátvetted, denincsnálam, jahdeittvan, egyhiányzik, deleadtam, akkorholvan, mégisittvan, mindenszuper, dehogyszuper, mégírnikell, holapecsét, miazOM, jajjmostmilesz, inkábbholnap.

Fotó: pexels. com

Írnikéne, nincsenkedvem, demuszájlesz, gyeresegíts, nekemiskell, majdsegítek, dejónekednincsosztályod, lassandiktálj, mondomlassan, másasorrend, elrontottam, nembajjavítsd, deígyronda, újatírjak, tutinem, jóleszezígy, jóvagypéldás, nemtökmindegy, végülisde, megintgyorsvagy, ténylegbocsi.

forrás:pixabay.com

Mostmitírjak, miazáradék, tudomisén, tavalymásvolt, megintújlett, kimondtaezt, jöttemailben, mostmármindegy, miértkellideis, jajjmástírtam, nembajjavítsd, demármegint, mostdobomki, jólvandobjad, anevelőtestülethatározata, miértnincspecsét, jövőrelesz, tavalyisezvolt, soseleszígy, mindigírom, rohadjonmeg, márcsaktízvan, mindjártvége, olvassössze,ígymárjólesz.

„A varázslat az valamil olyasmi, amit Te csinálsz” a Pixabay.com fotója

Gyerevizsga, mindjártnyitunk, neaggódjálmennifog, melegemvan, minekingben, húzzontételt, jajjeznemjó, dejóleszaz, megcsinálod, hovaüljek, dolgozzaki, ügyeslegyen, nemmegymostmár, demennifog, használjatlaszt, mostmilegyen, figyeljenrámhakérdezek, demármindegy, úgyismegbukok, dehogybukszmeg, mondomhogyde, legyenkettes, annyielég, akkorjólvan, menjeninnét, dejóvége, végrebankett, mégegyfröccsöt, köszönömnem.

Forrás : pixabay.com

Mindenmegvan, pakolnikell, mitdobjakki, dogamehet, demégkétév, nembajmegvan, úgysekéri, dehamégis, akkormindegy, nemérdekel, holakulcsom, nincsenleltár, értekezletmikor, nemtudomdejólennemár, zárhatnánkmár, hullavagyok, nembajmertmostnyáriszünet, majdholnaptól, semmisuliegésznyáron, jahdetábor, azmármás, jóleszazmár, dejóvégre, mehetünkmár, végrevége, hellónyár.”

Fotó: pixabay.com

Köszönjük a szerző engedélyét!

Balatoni József első interjúinak egyike 2016. januárjában jelent meg a moderniskola.hu -n.

Forrás: Jocó bácsi világa22 June 2016 ·

Előző cikkOnline videózást tanulhatnak a gyerekek a Vloggertáborban
Következő cikk„Miért tanítjuk ma a gyerekeket?” – interjú dr. Gloviczki Zoltánnal, az Oktatási Hivatal elnökével