Kezdőlap jó példák

Pályázat – Az év középiskolai tanári kara a digitalizációért – Egy millió forint a díj!

"az új digitalizációs szemlélet, a korszerű módszerek, megközelítések használata tantárgyak oktatásában, számonkérésében;"- ez is szempont, ami szerint várják a tanári karok anyagait, hogy díjazzák! A Magyarországi Vezető Informatikusok Szövetsége (VISZ) pályázatot ír ki „Az év középfokú digitalizációs iskolai tanári csapata 2017” címmel. A pályázatot elnyerő tanári kar 1 000 000 Ft-ot és egy emléktáblát vihet haza.

Vajon melyik csapat lesz a legjobb? Fotó: pexels.com

Kik indulhatnak?

Magyarországi működésre bejegyzett, érvényes működési engedéllyel rendelkező középfokú oktatási intézmények, amelyekben a rendszeresített képzés főállásban oktató tanárok közreműködésével valósul meg.

A pályázat díjazása

1.000.000 Ft + 1 emléktábla

Ütemezés

Leadási határidő: november 12.
Short list:
november 24.
Meghallgatás:
november vége ( későbbiekben egyeztetett helyszínen és időpontban)
Díjátadó:
december 5.

A pályázás módja

Iskolánként, a tagintézményeket is beleértve, egy pályázatot lehet beadni.

A leadott pályázat formátuma Adobe Acrobat pdf. (másolásvédelem nélkül)

A jelzett határidőig elküldeni erre a címre: palyazat@mvisz.hu

Értékelési szempontok:

„A zsűri a következő szempontok szerint fogja értékelni a középfokú oktatási intézmények pályázatban megjelölt csapatainak elmúlt 1-2 éves munkáját:

• az új digitalizációs szemlélet, a korszerű módszerek, megközelítések használata tantárgyak oktatásában, számonkérésében;

• új módszerek, korszerű tanítási, számonkérési segédanyagok kidolgozása, modern technológiák felhasználása a tantárgyak oktatásban és számonkéré- sében;

• meglévő digitális oktatási, szakmai anyagok felkutatá- sa, felhasználása, akár magyar, akár idegen nyelven;

• a fentieket legalább három tantárgyban érvényesíteni kell: o gimnáziumok esetében legalább egy humán és egy reál tárgyban, o szakgimnáziumok, szakközépiskolák esetében legalább egy szakmai és egy humán tárgyban;

• iskolai élet digitális közösségi terének interaktív használata”

(részlet a kiírásból)

További részletek letölthetőek innen:

2017. évi VISZ oktatási pályázat

Előző cikkOktóber 9-ig lehet jelentkezni- középiskolásokat várnak PénzSztár versenyen
Következő cikkHogyan lesz trendi a jövő könyvtára? – November 7-én lesz a Könyvtárostanárok Egyesületének Őszi Szakmai Napja