Kezdőlap jó példák

Zsebpénzügyes – pénzügyi tudatossági vetélkedő 16-17 éves tanulóknak

Elindult a regisztráció a Zsebpénzügyes országos vetélkedőre, ahol a tudás mellett értékes nyereményekkel is gazdagodhatnak a részt vevő diákok és iskoláik. Számítunk a tanár-mentorok segítségére, hogy minél több diákhoz eljusson a verseny híre!

 A pénzügyi ismeretekről szóló vetélkedőhöz csapatok alakítására van szükség, majd a felkészülés az oldalon elérhető Tudástárból is megtörténhet. A regisztráció a Zsebpénzügyes országos vetélkedőre a lehetőséget jelenti, hogy a tudás mellett értékes nyereményekkel is gazdagodhatnak a részt vevő diákok és iskoláik. Számítunk a tanár-mentorok segítségére, hogy minél több diákhoz eljusson a verseny híre!

További információ ITT, a Zsebpénzügyes honlapon!

Hirdetés