Kezdőlap határtalanul

Élőben a történelmi Magyarország kellős közepéről- határon túli főiskolások és egyetemisták vetélkednek Szarvason

Rövid élő videónkban bemutatjuk a szerdai Kárpát- medencei magyarság jegyében szervezett vetélkedőt. Négy határon túli és egy hazai felsőoktatási intézményében tanuló magyar diákok érkeznek a szarvasi Gál Ferenc Főiskolára, a Magyar Tudomány Ünnepe  alkalmából november 15-16-án. Milyen program várja őket, miként kapcsolódnak ehhez a pedagógusok? Bemutatjuk!

A pedagógiai kar Arany János és Kodály Zoltán nyomában „Az emberi lélek virágai” címmel rendez találkozót.

Az eseményről élő tudósításban fogunk beszámolni 2017.november 15-én, 14 órától. A bejelentkezésben élőképes tudósítást láthatnak, hallhatnak a találkozóról, és nyilatkoznak a Modern Iskolának a helyszínre érkező vendégek. Részletek az élő közvetítésben

Az emberi lélek virágai konferencia

Közzétette: Modern Iskola – 2017. november 15.

forrás: www.videoblocks.com

****************

Az eseményt élőben harangoztuk be, a videó Facebookon érhető el. Kattintson, ha meg szeretné nézni!

Fantasztikus hírünk van!

Közzétette: Modern Iskola – 2017. november 13.

A cikk a 2017. november 15-i tematikus összeállításunk része. A nap témája: a szarvasi Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Karának a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából Arany János és Kodály Zoltán nyomában„Az emberi lélek virágai” címmel megrendezett találkozója, melyen határon túli magyar és anyaországi főiskolai hallgatók és oktatók vesznek részt. Részletek az eseményről ITT.

A moderniskola.hu külső tudósítója, Major Zsuzsanna bejelentkezése.
Előző cikkÖnarckép álarcokban – Arany János emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban
Következő cikk” A tanárságot  pedig nem lehet feladni…”- interjú dr. Lipcsei Imrével, a Gál Ferenc Főiskola Pedagógiai Karának dékánával