Kezdőlap hírmozaik

Üzbegisztáni táncbajnokság – Fogjunk össze mi is és ünnepeljük jövőre együtt a tolerancia világnapját!

A tolerancia világnapjának alkalmából Tóthné Bán Gyöngyi innovatív pedagógusként, a Boglári Általános Iskola angol szakos tanáraként üzbegisztáni gyermekek táncprodukcióját zsűrizhette. Egy iskolákon átívelő összefogással jövőre Magyarország is rendezhetne hasonló programot. Mutatjuk hogyan!

Egy hiánypótló kezdeményezést indított Tóthné Bán GyöngyiBoglári Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanára, aki iskolájával részt vett a 2017-es tolerancia világnapja alkalmából november 16-án rendezett online Flash Mob Táncbemutatón és szavazáson.  A tanárnő blogjában írt a részletekről, amihez a csatlakozókat várja

https://boglarangol.blogspot.hu/2017/11/uzbekisztan-flashmod-tanca-nemzetkozi.html

Hirdetés

 

International Day of Tolerance in Uzbekistan. Flash Mob Dance and voting from different classes in different countries….

Közzétette: Dondi Gyöngyi Tóthné Bán – 2017. november 16.

“Üzbegisztáni gyerekek a Tolerancia napját ünnepelték. 14 csapat táncot, és a világ több osztályából pontoztunk online google documentumon. : Írország, Németország, Ausztrália, Oroszország, Brazilia…” – írja Tóthné Bán Györgyi.

Boglári Általános Iskola tanára mindenkit arra buzdít, hogy jövőre Magyarországon is, magyar iskolák közt is rendezzenek hasonló programot. Ehhez minden érdeklődő iskolával készen áll megosztani tapasztalatait.

Közösen, együtt, több iskola, izgalmas összefogással ünnepelhetné 2018-ban a tolerancia világnapját.