Kezdőlap IKT

Élvezetes nyári munka tanároknak – jelentkezőket vár a VISZ (x)

Szereti a csillogó szemű, a tanulást élvező gyerekeket? Az évek óta nagy sikerű VISZ PROGRAMOZÓ TÁBOR keres informatikai ismeretekkel rendelkező tanárokat, akik az iskolai szünetekben a gyerekeket nagyon érdeklő témákban tartanak foglalkozásokat, megbízási szerződéssel, főleg Budapesten. (x)

A Magyarországi  Vezető Informatikusok Szövetsége- VISZ – az alábbi témákban keres oktatási szakembereket:Kodu Scratch, LEGO Robot

Táborainkban a tanárok és a diákok is jól érzik magukat, nagyon jó a hangulat, élvezetes a munka. Az egyik nyári táborunk kisfilmje: VISZ Programozó Tábor 2016. július

A táborokat egyetemekkel együttműködésben szervezzük, főleg Budapesten. A nyári szünetben több időpontban és párhuzamosan több helyszínen vannak táboraink – ezekbe keresünk most további oktatókat.

Ha szívesen venne részt ebben a munkában, keressen minket a viszprogramozotabor@gmail.com címen vagy hívja Fainné Lacsny Évát a +36-70-3895719 számon!