Mozaik internetes tanulmányi verseny

A Mozaik Kiadó ismét meghirdette Országos Internetes Tanulmányi Versenyét a 2013/2014-es tanévre.

A verseny lehetőséget nyújt az általános iskolás tanulóknak a búvárkodásra, kutatásra, képességeik fejlesztésére.
    A feladatok nehézsége az átlagos és a jó képességű diákokhoz igazodik. A feladatsorokat a diákok otthon vagy az iskolában oldhatják meg a fordulók ideje alatt.

• A diákok 14 tantárgyból nevezhetnek a tesztversenyre.
    • A verseny 5+1 fordulós, országos döntővel zárul.
      Az ünnepélyes eredményhirdetésre minden tantárgyból várják az első 6 helyezettet és tanáraikat Szegedre.
    • Éves nevezési díj 1600 Ft/fő/tantárgy.
    • Diákoknak ingyenes részvételi lehetőség is biztosított. Erről a pedagógusoknál kell érdeklődni.
    • Egy nevezéssel akár még egy tantárgy bónusz feladatsora is megoldható ingyenesen.

A versenyre jelentkezni a honlapon lehet: www.mozaik.suli.hu.

Bejelentkezést követően október 14-től oldhatók az 1. forduló feladatsorai az interneten.

Nevezni november 25-ig lehet, azonban érdemes minél előbb jelentkezni, hogy a feladatsorok megoldására, majd az ingyenes bónusz feladatsor lehetőségének kihasználására elég idő maradjon!

Előző cikkMeseíró pályázatot indít a Játszóvilág Egyesület
    Következő cikkOrszágos konferencia a tehetséggondozásról