Újabb üdülési pályázat jelent meg iskolásoknak

Iskolai csoportok kirándulásához nyújt támogatást a Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány legújabb pályázata. Az Őszi kirándulás elnevezésű kiírásra 2012. szeptember 10-ig alap- és középfokú közoktatási intézmények jelentkezhetnek.

Az Erzsébet-program honlapján megjelent felhívás szerint a pályázó intézmények legalább 10, legfeljebb 40 fős, 1-12. osztályosokból álló iskolai csoportok számára nyerhetik el a támogatást, üdülési szolgáltatás formájában.

A támogatás tartalma 4 nap (3 éjszaka) időtartamú kirándulási lehetőség teljes ellátással, amely állami tulajdonban lévő Erzsébet-táborokban vehető igénybe legkésőbb ez év október 15-ig, a tanulói önrész gyermekenként ezer forint.

Pályázatokat a www.erzsebetprogram.hu honlapon található elektronikus pályázati adatlap kitöltésével lehet beküldeni szeptember 10-ig.

MTI

Előző cikkTanszergyűjtési akció a Zöld Pardonban
    Következő cikkKözlemény a szervezeti változásokról