Kezdőlap Digitális Oktatási Napok

Digitális Oktatási Napok

fejlec-k

Az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet szakmai konferenciát szervez a Modern Iskola közreműködésével, a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ, az Oktatási Hivatal, a Digitális Jólét Program Titkársága és a Microsoft Magyarország támogatásával. A rendezvény célja, hogy a digitális oktatást népszerűsítse, segítséget nyújtson az IKT eszközökkel támogatott módszertani megoldások terjesztésében, a jó gyakorlatok bemutatásában és a pedagógusok horizontális tudásmegosztásában. A konferencia egyben az EFOP-3.2.2-VEKOP-15-2016-00001 A köznevelés tartalmi szabályozóinak megfelelő tankönyvek, taneszközök fejlesztése és digitális tartalomfejlesztés elnevezésű projekt nyitóeseménye.

Helyszín: Syma Rendezvényközpont
Cím: 1146 Budapest, Dózsa György út 1.

A tervezett program megtekintéséhez kattintson ide!.

Digitális tanórák + Kalandpálya osztályoknak

A rendezvény mindkét napján iskolai osztályok, tanulócsoportok digitális eszközökkel támogatott mintatanórákon vehetnek részt, valamint megnézhetik és kipróbálhatják a részt vevő kiállítók tanulást támogató eszközeit, megoldásait. A tanórák 20 percesek.

A tanórát követően egy izgalmas kalandpályán is végigvezetjük a jelentkező diákközösségeket, akik szívesen próbára tennék ügyességüket ott, ahol az innovációé a főszerep. A gyerekek vadonatúj kütyükkel, digitális fejtörőkkel, játékokkal, eszközökkel találkozhatnak.

A Kalandpálya látogatása körülbelül 1 órát vesz igénybe, és nem igényel külön regisztrációt!
A programra pedagógusok regisztrálhatják osztályaikat.

A részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.
A programváltoztatás jogát fenntartjuk.