Kezdőlap osztályfőnök

OkosPont Bajnokság – diákok a pénzügyekről- értékes nyereményekért!

Töltsd ki az Okos Tudáspróbákat és gyűjtsd a pontokat, mert most okostelefont sorsolnak ki a kitöltők között! Diákoknak szóló feladatok az Okospont Bajnokságban, december 6-ig!

A BankVelem Programban már nem csak hulladékért jár levásárolható pont! A 2016/2017-es tanév során hirdettük meg a 12 fordulós OkosPont Bajnokságot. A Pénzügyi Vetélkedőket a megjelenésüktől kezdve, egész évben ki lehet tölteni, bármikor csatlakozhatnak a bajnoksághoz, gyűjthetik az OkosPontokat. Nem csak hibátlan tesztsorért jár pont, a helyes válaszok arányában kerül jóváírásra a maximum 100 OkosPontot.

Kihagyhatatlan lehetőség! Okostelefon sorsolás a kitöltők között!

Minden diák, aki 2016. december 6-ig kitölti az OkosPont Bajnokság 2016. november 14-én megjelent kérdéssorát, az azonnal levásárolható OkosPontok mellett, egy Samsung okostelefonnal gazdagodhat. A kitöltés eredményétől függetlenül minden kitöltő diák részt vesz a december 6-i sorsoláson.

Ugye milyen remek alkalom? Vigyázz, kész, kitöltés!

További informáicókért kattints ide

Előző cikkNKP mindenhol/ NKP bármiből – pályázat értékes nyereményekkel