Kezdőlap vezetés

EMMI: tanévnyitó előadás – dr. Maruzsa Zoltán, köznevelésért felelős helyettes államtitkár prezentációja

Maruzsa Zoltán az EMMI köznevelésért felelős helyettes államtitkára 2017. augusztus 28-án a Budapesti Pedagógiai OKtatási Központ által szervezett Szakmai Tanévnyitón beszélt a 2017/18-as tanévbe várható fejlesztésekről és változásokról is.

Dr. Maruzsa Zoltán, a köznevelésért felelős helyettes államtitkár 2017. augusztus 28-án a Budapesti Pedagógiai OKtatási Központ által szervezett Szakmai Tanévnyitón beszélt a 2017/18-as tanévbe várható fejlesztésekről és  változásokról is.
    A helyettes államtitkár beszámolója, előadásának teljes prezentációja itt érhető el: Tanevkezdo tajekoztatas_Marizsa20170823EMMI (1) .
    Előző cikkSzakmai Tanévnyitó 2017. Budapest -A Klebelsberg Központ legfontosabb feladatai és fejlesztései
    Következő cikkÚj iskolák jelentkezését várja a Microsoft Innovatív Iskola Program – 09. 08-ig!