Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny kiírás

Megjelent a Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Verseny 2015/2016. tanévi versenyfelhívása. A megyei/fővárosi versenyre a nevezés határideje: 2016. február 12. péntek 24 óra, eddig kell lebonyolítani az iskolai fordulókat, illetve kiválasztani az induló versenyzőket.

Az idei tanév témája: „…olyan gyönyörű, olyan tökéletes a népzene.” – 135 évvel ezelőtt született Bartók Béla.

Forrás: palfykonyvtar.hu

A versenyről folyamatosan lehet majd tájékozódni a www.opkm.hu/Bod_verseny oldalon, itt található az információ arról is, hogyan lehet feliratkozni a verseny levelezőlistájára.

A verseny idén is az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával jöhetett létre.

Jó versenyzést kívánnak a szervezők és a versenybizottság!

A versenykiírás letölthető az ofi.hu oldalról.

FORRÁSOFI
    Előző cikkHogyan segíthetjük a gyermeki kreativitást?
    Következő cikkHogyan tanítsunk nyelvet diszlexiásoknak?