Kezdőlap modern óvoda

Kisgyermeknevelők World Café-ja a Magyar Pedagógiai Társaság szervezésében

A Magyar Pedagógiai Társaság Kisgyermeknevelési Szakosztály 2017. szeptember 30-án, szombaton 10 -14 óra között szakmai programmal várja az érdeklődőket. A rendezvény ingyenes.

Bakonyi Anna szakmai bevezető gondolatai után World Café beszélgetés keretében a következő témák kerülnek megbeszélésre:
1. Személyiségformálás zenével Kokas Klára tanítás alapján – Antolik Éva, Csendes Zsuzsa, Hodop Mária
2. Intézményen belüli felnőtt tanulás lehetőségei – Beáné Losonci Katalin

3. Sakkprogram óvodában, iskolában – Őryné Gombás Csilla

4. Test-lélek-szellem harmóniájában – Szemán Erika

Szakmai zárógondolatokkal – netán állásfoglalások megfogalmazásával zárul az ingyenes program az ELTE PPK 203. termében ( Budapest, Kazinczy u 23-27. II. emelet, lifttől jobbra lévő folyosón)
Ha nem tud eljönni, kérjük adja át tanítványának, kollégájának, ismerősének a meghívót!
A továbbképzésről kérésre adunk igazolást.
A szervezés miatt visszajelzést kérünk szeptember 27-ig

Előző cikkCarma-projekt: pályaorientáció a szakiskolákban – az iskola-elhagyás elleni jó gyakorlat
Következő cikkHogyan mérjük a tanulási stílust a gyakorlatban?