Kezdőlap modern óvoda

November 15-ig lehet pályázni Kincses Kultúróvoda címre

Harmadik alkalommal hirdeti meg a Kincses Kultúróvoda pályázatot az Emberi Erőforrások Minisztériuma az óvodai és a kulturális intézményrendszer együttműködésének erősítésére, illetve a két terület értékeinek elismerésére. A pályázatokat 2017. ovember 15-ig várják.

Cél annak elősegítése, hogy az óvodák egyre tudatosabban vegyék igénybe a kulturális intézmények nevelést támogató kínálatát, és a kulturális tartalmak minél sokrétűbben épüljenek be az óvodák pedagógiai programjába.

Kincses Kultúróvoda 2018 címet legalább 15 intézmény nyerheti el.

Fotó: pexels.com

A pályázó intézménynek be kell mutatnia, hogy pedagógiai programjában kiemelt szerepet játszanak a kulturális tartalmak, illetve, hogy tevékenysége során igénybe vette az intézményen kívüli kultúra-közvetítő lehetőségeket. A díjazott intézmény lehetőséget kap az óvodával együttműködő kulturális intézmények, illetve civil szervezetek bevonásával egy komplex kulturális programcsomag megvalósítására a 2018-2019-es tanévben.

Beadási határidő: 2017. november 15.

A részletes kiírás itt olvasható:

Előző cikkKét trükk a Google Drive-tól, amitől könnyebb lesz a tanár dolga
Következő cikkK&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő általános iskolásoknak!