Szuperhős ambíciókkal rendelkező tech mentorok jelentkezését várják! – School KódKlub 2018

Négy helyszínen indít hátrányos helyzetben lévő gyermekek számára tech foglalkozásokat a Skool. Szuperhős ambíciókkal rendelkező önkéntes tech mentorok jelentkezését várják az idei KódKlub projekt csapatába. Olvassa el a részleteket és ha érdekli, jelentkezzen!

Mi az a Skool és miért jött létre?

Skool, egy független, magyar szervezet, a Technológiai Oktatásért Alapítvány fő projektje. 8-18 éves korú lányoknak nyújtanak INGYENES technológiai foglalkozásokat újszerű oktatási formában. Céljuk, hogy növeljék a résztvevők technológiai affinitását, és ezáltal szélesítsék a bevonási és foglalkoztatási spektrumot, hogy a jövőben legalább annyi nő vegyen részt az innovatív technológiák létrehozásában, mint amennyien már ma is használják azokat.

Mi az a KódKlub?

Idén négy helyszínen indulnak a Skool KódKlubjai, avagy hátrányos helyzetben lévő gyermekek számára indított tech foglalkozásai. Ide várják szuperhős ambíciókkal rendelkező önkéntes tech mentorok  jelentkezését! Ha kíváncsi arra, hogy mit csinálnak a KódKlubban, nézze meg az alábbi videót!

A jelentkezési lapot ITT találják!

Előző cikkSNI diákokkal foglalkozó pedagógusok jelentkezhetnek a támogatott külföldi eTwining-képzésre
    Következő cikkMiért és hogyan lehet németül vicceket tanulni?