Kezdőlap heti kitekintő

Mókás feladatok az őszi tanórákra és őszi szünetre

A néha még vénasszonyok nyarát idéző időjárás ellenére már javában nyakunkon az ősz. A Mókás Tanítás jóvoltából íme három egyszerű ötlet, amivel leginkább a kis diákok kedvében tudunk járni.

Hamarosan itt az őszi szünet! Hogy ne csak a szobában üljön a diák a TV előtt, íme egy fantasztikus bakancslista a kellemes őszi napokra.

Fotó: Mókás Tanítás

Az alábbi feladatlapot kiadhatjuk akár otthoni feladatnak is: a tanuló miközben hazafele sétál az iskolából, járjon igazán nyitott szemmel és keressen az alábbi tulajdonságokkal rendelkező dolgokat a környezetében.

Fotó: Mókás Tanítás

Ez a mókás nyomtatható, összeragasztható dobókocka leginkább a kicsiknek való, akik az őszre jellemző szimbólumokkal köthetik össze a játékos mozgásos feladatokat.

Fotó: Mókás Tanítás

Köszönjük a képeket a Mókás Tanítás oldalnak, akiket facebookon itt, weben pedig itt lehet elérni.

Előző cikkBiztonság Hete: interjú a díjazott pályamunkák készítőivel 2. rész
    Következő cikk#petrikcodeweek: egy hét kódolás nem csak informatikusoknak!