Kezdőlap Digitális eszközök

Tények. Tényleg?! – Ingyenes online szakmai programok

A kritikai gondolkodás, a tanulásközpontú iskola iránt elkötelezett kollégákat várják a Könyvtárostanárok Egyesületének és a Történelemtanárok Egyletének közös Őszi Szakmai Napjára. A résztvevők előadások és műhelymunkák keretében ismerhetnek meg jó gyakorlatokat, ötleteket arról, hogyan működnek együtt, milyen módszereket és forrásokat használnak a fenti cél érdekében a történelem- és a könyvtárostanárok. A felkért és pályázat útján kiválasztott kollégák a két délutános online szakmai program keretében segítik a közös gondolkodást.

A programelemek a történelemtanításhoz kapcsolódnak, de jól adaptálhatók minden más tantárgyhoz is. Lesz szó: álhírekről, projektről, foglalkozástervekről, tantervről, érettségiről, vetélkedőről, sci-fi-ről, meséről, emberi jogokról, online alkalmazásokról, könyvtárhasználati kézikönyvről.

A program címe: Tények. Tényleg?! – történelemtanárok és könyvtárostanárok együttműködése a kritikai gondolkodásért

Időpontok:
2021. november 16., kedd 14.00-17.00
2021. november 17., szerda 17.00-19.00

Jelentkezési határidő a kezdések előtt 1 órával.
  • plenáris előadások: FreeConferenceCall
  • műhelyek: a műhelyvezetők választása szerint (Lásd a programban!)
    • A létszámkorlát a műhely interaktivitásától és az alkalmazott szoftvertől függ. Lásd a programban!
Részvétel – regisztráció
  • A programon való részvétel minden érdeklődő számára ingyenes a Nemzeti Kulturális Alap támogatásának köszönhetően.
  • A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.
  • Regisztrációs felület: https://portal.ktep.hu/oszn2021reg
Előző cikkLelki elsősegély – tippek, ötletek
Következő cikkVárlak, Mikulás!