Kezdőlap jó példák

Keressük a legjobb tanárokat, edzőket!

Mester-M díjra keresik a kiemelkedő tanárokat. Ön kit jelöl? Online jelölés 2016. december 31-ig!

mol20161111

Ön is ismeri

• azt az áldozatkész tanárt, aki gyermekét jó tanácsokkal látta el és segítette a tanulmányi versenyeken, a pályaválasztásban?
  • azt az edzőt, aki a legjobb eredmények elérésre ösztönözte gyermekét és megszerettette vele a sportolást?

Ha ismer ilyen tanárt, edzőt, jelölje őt a Mester-M Díjra!

Jelölni online lehet, a jelölt nevének, elérhetőségének megadásával és rövid indokolással.

Kik lehetnek jelöltek?

Tanárok, edzők, pedagógusok,

• akik 18 év alatti fiatalokat oktatnak, diákjaik szakmai pályafutását önzetlenül és eredményesen segítik,
  • akik szakmai és emberi példát állítanak tanítványaik elé.

A Mester-M Díj anyagi és erkölcsi elismerés, a díj értéke 1.000.000 forint személyenként. A legérdemesebb jelöltek közül 10 személyt választ ki a sport, a művészetek, a bölcsészet-, valamint a természettudomány területeiről az Új Európa Alapítvány kuratóriuma.

Online jelölés 2016. december 31-ig: www.ujeuropaalapitvany.hu, www.mol.hu

Díjátadás: 2017. tavasz

Előző cikkÚj pályaorientációs kézikönyv készül szakiskolai oktatóknak
Következő cikkKihirdették a „Digitális Esély 2016” pályázat nyerteseit – IT Cafe.hu