Taneszköz-kiállítás 2011-ben is

Idén is a legújabb termékekkel, fejlesztésekkel, szakmai előadásokkal és nyereményjátékokkal várja az oktatási szakembereket a HunDidac taneszköz-kiállítás 2011. szeptember 30 – október 1. között Budapesten, a Millenáris B épületében.

A HunDidac Szövetség szakmai támogatásával a Modern Iskola magazin szervezésében mergrendezésre kerülő oktatási szakkiállítás tematikájáról, a kiállító cégek folyamatosan bővülő listájáról, valamint a szakmai programokról bővebb tájékoztató a www.moderniskola.hu/hundidac oldalon található.

A kiállítás látogatása ingyenes, regisztrációhoz kötött, amely itt érhető el: http://www.moderniskola.hu/hundidac/regisztracio

A kiállítással együtt kerül megrendezésre a VI. Országos Interaktív Tábla Konferencia és Módszertani Börze a Műszaki Kiadó szervezésében  2011. október 1-jén, szombaton. A konferencia plenáris megnyitója ingyenesen látogatható, a szekciókban zajló bemutatók, workshopok előzetes regisztrációhoz kötöttek.

Előző cikkJáték Carmen-jegyekért
    Következő cikkA világot megnyitó egyetem