Mondja el véleményét – a Modern Iskoláról!

Mondjon Ön véleményt, ha van kedve! Még 2014. decemberében tettünk közzé egy kérdőívet, amivel azt kutattuk, hogyan vélekednek Modern Iskola lapról, mit tartanak fontosnak, mit fejlődjenek, mi az, ami jó. Az azóta eltelt időben örvendetesen megnőtt honlapunk látogatóinak száma és a hírlevelet is egyre többen olvassák. Számukra is lehetőséget szeretnénk adni, hogy hozzászólhasson (A kérdőív elkészítéséhez  köszönjük Tóth Renáta műszaki szakoktató és informatikatanár segítségét!) Köszönjük, hogy ilyen sokan kitöltötték! A válaszadóktól kapott információkból azt szeretnénk kideríteni,  hogy melyek a legnagyobb kihívások az oktatásban dolgozóknak, mennyien használnak innovatív eszközöket a pedagógusok, illetve az is, hogy olvasóink milyen témákat látnának szívesebben a Modern Iskola hasábjain. A kérdőíveket már sokan kitöltötték, a legérdekesebbnek jelölt témáinkból készült címkefelhőt itt láthatják olvasóink.(Készítette: Farkas Boglárka, társadalomkutató) Az első eredmények már érkeznek, és lassan kirajzolódnak a válaszok, néha nem kis meglepetést okozva!  A kutatást  éppen ezért  folytatni szeretnénk, így kérjük Önöket, aki még nem tette, töltse ki, aki pedig már túl van ezen, ossza meg a kutatásról szóló cikk linkjét a tantestületi levlistán, Facebook -oldalán, szakmai munkacsoportjában, egyéb virtuális közösségében vagy akár tankerületében, pedagógus és iskolavezető társai között – akár a valóságban is!

Köszönjük!

A felmérés eredményét nyilvánosságra hozzuk, természetesen!

Kedves Pedagógusok, kedves Iskolavezetők, kedves Olvasók!

A Modern Iskola tisztelettel kéri az Önök segítségét az alábbi kérdőív kitöltésében.

A felmérés célja, hogy átfogó képet kapjunk Olvasóink tapasztalatairól, problémáiról, így a különböző rovatainkban az Önök igényeinek megfelelő, legfrissebb tartalmakkal szolgálhassunk ezután is. A kérdőív kitöltése önkéntes és anonim módon zajlik és kitöltése kb. 10 percet vesz igénybe. Köszönjük, hogy a kérdőív kitöltésével Ön is hozzájárul munkánk minőségének jobbá tételéhez.

Még egyszer a kérdőívre itt lehet rákattintani.

Tisztelettel:
    Fülöp Hajnalka
    A Modern Iskola főszerkesztője

Előző cikkIskolai konfliktuskezelés? – A resztoratív gyakorlatok iskolai bevezetésének nemzetközi tapasztalatai
    Következő cikkÖnkénteseknek és fogadóknak hozott létre honlapot az Emmi