Kezdőlap jó példák

Hogyan működik egy örökös ökoiskola az Alföldön?

Hogyan lesz egy iskola örökös ökoiskola? Miként zajlik egy környezetvédelmi vetélkedő? Milyen foglalkozásokat tartanak e témában? A Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola pedagógusai előadást tartanak az ökoiskolává válás folyamatáról, a címmel járó előnyökről és a diákok visszajelzéseiről. Az érdeklődő tanárok, iskolavezetők személyesen kérdezhetnek és nézhetnek körbe egy örökös ökoiskola címet nyert intézményben, miközben a diákok környezetvédelmi vetélkedőn és foglalkozásokon vehetnek részt. A Munkaiskola Alapítvány 2015. augusztus 28-án, Debrecenben rendezi az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet ökoiskola roadshow-jának utolsó bemutatóját.

A bemutató helyszínei:

Debreceni Művelődési Központ Józsai Közösségi Ház (4225 Debrecen-Józsa, Szentgyörgyfalvi u. 9.) Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola (4225 Debrecen – Józsa Gönczy Pál u.1-3.)

A programra jelentkezni Fodorné Magyar Ágnesnél, a 30/462-3234-es számon lehet.

Az iskola honlapja.

Előző cikkTájékoztató levél a 2016. évi országos pedagógiai-szakmai ellenőrzésben érintett pedagógusoknak
Következő cikkVajon mivel záródik a Klímapark projekt? 4 téma, ami mindenkit érdekelhet!