Kezdőlap osztályfőnök

Hogyan válasszanak tábort a szülők?

A közelgő nyári szünet a még sokáig a munkáról szól a pedagógusoknak is, de már a szülők is fel kell, hogy készüljenek, akik nem tudnak két és fél hónapot a gyerekükkel tölteni. A pedagógus is segíthet a nyári vakáció tervezésében, pl. ennek a cikknek a megosztásával! Mit tenne hozzá?

vakaciovar
    Táborozni jó! 3+1 szempont táborválasztáshoz  –  Ezzel a címmel olvasható a legfrissebb cikk a fejlesztemagyerekem.hu oldalon. „A szülők számára a közelgő vakáció akár rémálom is lehet, ha nem tudják időben megszervezi a gyermekük szabadidejét a nyárra.

Hacsak nem rendelkezünk tengernyi szabadidővel – ez iskolába járó gyermek esetén két és fél hónap – végig kell gondolnunk, hogy az iskola végeztével napra pontosan hol fog a gyerekünk tartózkodni.

Kezdd most a tervezést!

A fejlesztemagyerekem.hu oldalon olvasható cikkben pontról pontra végigviszi a szerző a szülőket, pedagógusokat a táborválasztás szempontjain, értő módon kalauzolva az olvasót ebben a rengeteg információtól nehezen átlátható témán, segítve a választást.

Előző cikk„Közösség a kutatás szolgálatában” – jöjjön el egy sajtótájékoztató- beszélgetésre!
    Következő cikkIlyen még nem volt! Villámcsődület a fővárosi gyógypedagógiai intézmények 600 tanulójának részvételével