Kezdőlap IKT

Microsoft Tanári Közösségi oldal – magyar nyelven is elérhető!

Ez a pillanat is eljött: végre magyarul is elérhető a Microsoft Tanári Közösségi oldala! Hol érhető el, az óravázlatok és tanároknak szóló ingyenes kurzusok mellett mi található még itt - fedezzük fel együtt!

A tanárok tudásának szinten tartásához, inspirációjukhoz fontosak a közösségi oldalak is. Ez az oldal is a pedagógusok számára készült. “Keressenek hasznos tippeket, lépjenek kapcsolatba másokkal, tanuljanak egymástól, nyerjenek ötleteket és osszák meg Önök is kreatív gyakorlataikat a többiekkel!

Regisztráljanak ingyenesen itt: education.microsoft.com és állítsák be a profilban a magyar nyelvet, ha a hazai tartalmak között szeretnének böngészni!

Hirdetés

Az óravázlatok között már most számos hazai jó gyakorlattal találkozhatnak (hála a PIL Akadémiának!), a kurzusok között pedig már elérhető a 10 részes, online továbbképzési anyag első fejezete, a 21. századi iskola: https://education.microsoft.com/iskola_a_21szazadban

A hír forrása a Microsoft Tanári oldal a Facebook-on.