Kezdőlap osztályfőnök

Európai együttműködések a minőségi oktatásért – TKA konferencia

A májusi Erasmus+ konferencián bemutatkoznak az előző év legsikeresebb projektjei a köznevelés, a szakképzés és a felnőtt tanulás területéről. A rendezvény metszetet ad a program támogatásával megvalósuló tevékenységek sokszínűségéről, és egyben jó alkalom arra, hogy a résztvevők egymástól tanuljanak, bármilyen oktatási-képzési szektorról is legyen szó.

A konferencia időpontja: 2015. május 20. szerda

Helyszín: MOM Kulturális Központ, 1124 Budapest, Csörsz u. 18.

Célunk, hogy fórumot biztosítsunk a tapasztalatcserének: a résztvevők kipróbálhatják a nemzetközi együttműködések során kidolgozott vagy megismert módszereket, konkrét példák segítségével ötleteket kapnak a sikeres projektmenedzsment egyes elemeiről, illetve megvitathatják egymással az őket foglalkoztató gyakorlati vagy elméleti kérdéseket.

Ízelítő az érintett témákból:

∗ Iskolai zaklatás és a média

∗ Matematikai és pénzügyi ismeretek a gazdasági válság kontextusában

∗ Felkészítés a munkavállalásra drámapedagógiával

∗ Nemzetközi kertészeti gyakorlat fogyatékkal élőknek, integráltan

∗ Kompetenciafejlesztés a művészet eszközeivel

∗ Építészeti szakközépiskolás tanulók Németországban

Mi várja a részvevőket?

∗ Adaptálható jó példák

∗ Hasznos tippek

∗ Találkozó a szakma képviselőivel

∗ Tapasztalatcsere

∗ Interaktív projektbemutatók

További részletek a konferenciáról a Tempus Közalapítvány honlapján és a Facebook-on meghirdetett „esemény”- oldalon.

A  rendezvényen való részvétel díjtalan, de regisztrációköteles.

A szervezők üzenete:

FIGYELEM!: A konferencián kizárólag a honlapunkon regisztrált résztvevőket tudjuk fogadni!

Előző cikkSvábhegyi Pünkösdi Búcsú – május 23-24-25-én
Következő cikkProgramajánló májusra