Nincs tanítvány mester nélkül – Jelöljön Ön is! Keressük a legjobb tanárokat, edzőket!(x)

Ismeri azt az áldozatkész tanár kollégáját, aki lelkiismeretesen foglalkozik a diákokkal, segíti őket a pályaválasztásban, szabadidejében versenyekre készíti fel őket? Aki diákjai számára emberi és szakmai példakép, igazi Mester?

Ha ismer ilyen tanárt, jelölje őt a Mester-M Díjra!

Ezek a pedagógusok méltók a Mester-M Díjra! Segítsen nekünk megtalálni őket!

Jelölni online lehet a jelölt nevének, elérhetőségének megadásával és rövid indokolással 2015. december 31-ig itt.

A Mester-M Díj a 10-18 éves fiatalokkal foglalkozó pedagógusok anyagi és erkölcsi elismerése, a díj értéke egymillió forint személyenként. A legérdemesebb jelöltek közül 10 személyt választ ki a sport, a művészetek, a bölcsészet-, valamint a természettudomány területeiről az Új Európa Alapítvány kuratóriuma. Díjátadás: 2016. tavasz

Előző cikkTáblagépeket nyertek- hogyan használják egy szakiskolában?
    Következő cikkLezárult a Digitális Kárpát-medence rajz- és kisfilmpályázat, szavazzon Ön is a legjobbakra! (x)