Kezdőlap heti kitekintő

Közeleg az anyák napja!

Az idei, május 3-i anyák napját minden bizonnyal másként ünnepeljük, mint az elmúlt években. Ami azonban változatlan marad idén is, az bizonyára a hála, az öröm és a szeretet. Ehhez igyekszünk hozzájárulni Tóth Ágnes költőnő verseivel.

Tóth Ágnes nagyváradi költőnő verseivel már korábban megismerkedhettek olvasóink. Most anyák napi költeményei közül válogattunk. Található közöttük hagyományosabb formában íródott és „kötetlenebb” vers is. Akad, amelyikben egy-egy mulatságos történet elevenedik meg – és olyan is, amelyikben a gyerek-szülő kapcsolat sajátos érzésvilágáról olvashatunk.

Bizonyos, hogy az idei ünneplés más lesz, mint az elmúlt években. Joggal bízhatunk azonban abban, hogy idén sem marad el örömteli, bensőséges hangulata. Ehhez remélhetőleg a következő versek is hozzájárulnak.

Előző cikkTanulói tevékenység követése
    Következő cikkCseh Tamásról új szempontból – egy különleges archívum