Kezdőlap heti kitekintő

Felvételi kisokos általános iskolásoknak

A Pest Megyei és Érd Megyei Jogú Városi Kereskedelmi és Iparkamara és Vámos Robi művész újabb közös alkotásai a pályaválasztással kapcsolatos legfontosabb dátumokkal, valamint a középiskola-típusok jellemzésével segíti a nyolcadik osztályos tanulókat és szüleiket.

Az elkészült anyagok nem csak a jelenleg felvételi előtt álló diákokat segítik. Remekül használhatók beszélgetési alapként osztályfőnöki órákon, pályaorientációs foglalkozásákon, az egyes felmerülő kérdések és idegen fogalmak magyarázataival kiegészítve.

Hogyan válasszunk a számunkra megfelelő iskolatípust? (a képre kattintva az alkotás teljes méretben megtekithető) A kép a leggyakoribb továbbtanulási utakat mutatja be a teljesség igénye nélkül.

Kép forrása: PMKIK, készítette: Vámos Robi

Felvételi naptár: a legfontosabb időpontok. (a képre kattintva az alkotás teljes méretben megtekithető)

Kép forrása: PMKIK, készítette: Vámos Robi

A képeket a Pest Megyei és Érd Megyei Jogú Városi Kereskedelmi és Iparkamara engedélyével közöltük, melyet ezúton is köszönünk.

A PMKIK elérhetősége:

Előző cikkEgy különleges mesekönyv