Kezdőlap Digitális eszközök

2016. március 19-én Hatvanban gyűlnek össze az innovatív pedagógusok

Innovatív pedagógus konferenciát rendeznek Hatvanan 2016. március 19.-én, szombaton a Microsoft Magyarország támogatásával. A rendezvény célja a pedagógusok osztálytermi munkájának segítése az IKT-eszközökkel támogatott tanítást és tanulást segítő módszerek gyakorlati bemutatásával.

msk2
2016. március 19-én Innovatív pedagógus konferenciát szerveznek a Microsoft Magyarország támogatásával, melynek központi témája a tanárszerep/oktatás változása a XXI. században.

A konferencia célja a pedagógusok osztálytermi munkájának segítése az IKT-eszközökkel támogatott tanítást és tanulást segítő módszerek gyakorlati bemutatásával.

A konferencia tervezett maximális létszáma 250 fő.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

(Kérjük, csak azok regisztráljanak, akik a teljes programon részt tudnak venni. Köszönjük!)

Jelentkezni kizárólag az alábbi online regisztrációs felület kitöltésével lehet:

.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032728299&culture=hu-HU

Időpont:  2016. március 19. (szombat)    9.00 – 17.00 óráig

Helyszín:  Széchenyi Zsigmond Vadászati Múzeum, Nagy Endre Rendezvényterem, 3000 Hatvan, Kossuth tér 24.

FORRÁSbirojudit.gportal.hu
Előző cikkRobotika, kódolás, BBC, Bettshow
Következő cikkA Forbes bemutatja: oktatási innovációk 30 alattiaktól!