Kezdőlap IKT

Itt a lehetőség: legyen Ön is Microsoft Innovatív Pedagógus!

Még pár napig lehet jelentkezni! Bővül a Microsoft Innovatív Pedagógus Csapata: itt a lehetőség, hogy a következő tanévet egy kivételes tanári közösség tagjaként kezdje: tanuljanak együtt, formálják át közösen a tanítást! Ingyenes lehetőség, folyamatosan bővülő programok, utazási lehetőségek, konferenciák, előrelépés, kiváló szakmai és emberi közösség! Jelentkezni július 15-ig lehet! A jelenlegi Microsoft Expert pedagógusoknak nem kell újra jelentkezniük. Részletek a cikkben.

 

microsofttanariBővül a Microsoft Innovatív Pedagógus Csapata: itt a lehetőség, hogy a következő tanévet egy kivételes tanári közösség tagjaként kezdje: tanuljanak együtt, formálják át közösen a tanítást!

Hirdetés

A Moderniskola. hu korábban itt írt erről a programról.

Több Microsoft Innovatív Pedagógussal készítettünk már interjút, melyek a moderniskola.hu legnépszerűbb tartalmai közé tartoznak. Itt kereshetnek a remek szakemberekkel való beszélgetések között – alsós tanító, szakiskolás, gimnáziumi tanár- sok helyen dolgoznak.  Érdemes őket követni!(a szerk.)
A Microsoft Tanári oldalán ezt olvashatjuk a Microsoft Innovatív Pedagógus Szakértő programról:

“14 ok, amiért érdemes jelentkezni Microsoft  Innovatív Pedagógusnak!

A Microsoft Innovatív Pedagógus Szakértő (Microsoft Innovative Educator Expert, MIEE) programjának célja egy kivételes közösség működtetése és tagjainak elismerése azért, hogy a részt vevő tanárok technológiai élenjárásukkal motiválják kollégáikat, és tudásuk megosztásával elősegítsék a diákok hatékonyabb felkészítését.

A Microsoft Innovatív Pedagógusai a következő lehetőségekkel élhetnek:

#1 Szakmai fejlődési lehetőség

#2 Részvétel a Microsoft Innovatív Pedagógus Szakértői Közösségében mind nemzetközi, mind hazai viszonylatban

#3 Részvételi lehetőség a hazai továbbképzéseken (kéthavonta megvalósuló, egynapos képzés)

#4 Részvétel a hazai csapatnak tartott MIEE webináriumokon (kétheti gyakoriság)

#5 Lehetőség innovatív pedagógus képzői minősítés megszerzésére

#6 Ingyenes részvételi lehetőség a Microsoft tanári konferenciáin előadói és szekcióvezetési lehetőséggel

#7 Publikációs lehetőség releváns hazai és nemzetközi fórumokon

#8 Innovatív pedagógiai ötletekhez, módszertanokhoz való hozzáférés és személyes konzultációs lehetőség az egyes területek, alkalmazások szakértőivel, nagyköveteivel

#9 Pályázati lehetőség a Microsoft tanároknak szóló, nemzetközi eseményein való részvételre

#10 Előadói lehetőség a Microsoft globális EduCast Webinar sorozatán (http://aka.ms/educast)

#11 Együttműködési lehetőség innovatív pedagógus kollégákkal a világ bármely tájáról

#12 Pedagógiai sikerek megosztása, szakmai elismerés a közösségi médiában és más Microsoft csatornákon

#13 Részvételi lehetőség a Microsoft meghívóval látogatható szakmai rendezvényein

#14 Béta fázisban lévő termékek tesztelése

A jelenlegi csapattal együtt lelkesen és kíváncsian várjuk az újonnan csatlakozók jelentkezését!

Ki lehet Microsoft Innovatív Pedagógus?

Motivált, tenni akaró tanárokat keresünk, akiknek szenvedélye az oktatás, akik bátorítják a gyerekek formabontó, „dobozon kívüli” gondolkodását, és akik hisznek a közösség és együttműködés erejében. Innovatív Pedagógusaink leleményesek és vállalkozó szelleműek, örömmel járnak élen a változásban, és munkájukkal az oktatás tökéletesítésére törekszenek az újkori technológiák és a közösségi média használatával.

Hogyan lehet jelentkezni?

Jelentkezés a Microsoft Innovatív Pedagógus Szakértői programjára július 15-ig.

microsoftiip

Bővebb információ ITT.

A jelentkezéshez egy angol nyelvű kérdőívet kell kitölteni a jelentkezőről és iskolájáról, valamint fel kell tölteni egy Office Mix vagy Sway dokumentumot, amit a jelentkező készít el. Mindehhez angol nyelvtudás és készségszintű IKT -használati tudás szükséges, mint ahogyan a programban való részvételhez is.

Kérdések: a-saoros@microsoft.com

Részletek: https://aka.ms/mie-felhivas