Digitális tanóra az Okos Dobozzal- pályázat

Okosdoboz pályázatról ad hírt az Oktatási Hivatal IKT Körkép oldala, ami óvodapedagógusoknak és általános iskolai tanároknak szól, és kreatív megoldásokat várnak. A pályázatban kreatív megoldásokat keresnek arra, hogyan lehet a kerettantervi témaköröknek megfelelően az Okos Doboz akkreditált digitális taneszközt beépíteni a tanórai és tanórán kívüli foglalkozásokba.

Digitális tanóra az Okos Dobozzal pályázat óvodák és általános iskolák pedagógusai részére. Az Egyszervolt.hu iroda “Digitális tanóra az Okos Dobozzal” című pályázatot hirdet óvodapedagógusok, tanítók és általános iskolai tanárok számára.

Az Okos Doboz oldalon www.okosdoboz.hu 48 ingyenesen elérhető feladat áll rendelkezésre a pályázat megírásához.

Olyan foglalkozásterveket várnak, amelyek 1-4. évfolyamosok számára készültek, és az Okos Doboz feladati beépülnek, mint tanulást támogató digitális taneszköz.

A pályázat 4 kategóriában kerül meghirdetésre:

1. kategória: 1. osztályosok tanórai és tanórán kívüli foglalkozásai
    2. kategória: 2. osztályosok tanórai és tanórán kívüli foglalkozásai
    3. kategória: 3. osztályosok tanórai és tanórán kívüli foglalkozásai
    4. kategória: 4. osztályosok tanórai és tanórán kívüli foglalkozásai

Minden kategóriában hirdetnek nyerteseket, akik a kategóriájuknak megfelelő évfolyamra Okos Doboz aktiváló kódot nyernek.

Minta óravázlat itt: www.okosdoboz.hu/oravazlatok

A pályázathoz szükséges sablon óravázlatot itt lehet letölteni: www.okosdoboz.hu/Uploads/Okos_Doboz_oravazlat_minta.doc

A pályázat futamideje: 2014. április 15.-2014. május 31.
    A pályázat megvalósításának helyszíne: általános iskolák
    Jelentkezési határidő: 2014. április 15.

A jelentkezőket a pályázat eredményéről 2014. június 15-ig írásban értesítik, illetve a www.facebook.com/okosdoboz oldalra teszik ki.

Pályázatot nyújthatnak be: óvodák és általános iskolák pedagógusai.

Sikeres pályázat formai feltételei: 1 db minimum 45 perces tanóra megtervezése a megadott word óravázlat sablonban.

Sikeres pályázat tartalmi feltételei: a foglalkozástervek 1-4. osztály számára készülnek. Legalább 2 db Okos Doboz játék beépítésre kerül a foglalkozásvázlatba a megadott sablon alapján.

Az elkészített pályamunkákat az info@okosdoboz.hu címre kérik elküldeni, legkésőbb 2014. május 31. éjfélig.

Forrás: www.okosdoboz.huhttp://www.oktatas.hu/kozneveles/ikt_korkep/palyazatok_felhivasok/digitalis_tanora_palyazat

Előző cikkKorszerű természettudományos labor segíti a Hódmezővásárhelyen és környékén élő diákokat
    Következő cikkVideóra vett érettségi tételek segítik a felkészülést