Kezdőlap osztályfőnök

A tanév rendje részletesen-segédlet a tanévkezdéshez az EMMI-től

Szeretné mindig tudni, mi és miért következik az iskolai munkarendben? Mi változott a Köznevelési törvényben? Hogyan és mit kell mérni: nyelvtudást, fejlődést, fizikai állapotot? NETFIT, DIFER, KER- mik ezek a betűszavak, mit jelentenek Önnek?  Saját pedagógusi munkáját, intézménye vezetését és a szülőkkel, diákokkal való kapcsolattartást is megkönnyíti, ha részletes és pontos információi vannak, illetve ha közösen,  naptár alapon szervezi a tanévet. Nélkülözhetetlen egy pedagógus számára, az Ön munkáját is nagyban segíti: letölthető a 2014-15-ös tanév rendjét, az éves munka tervezéséhez elengedhetetlen mérések, értékelések, elérendő célok, intézkedések részleteit is tartalmazó 38 oldalas „Tanévkezdő segédlet” a kormany.hu honlapról, augusztus 29-e óta. Alapos, gyakorlatias, konkrét információk gyűjteménye.

Előző cikkA tehetség önmagában nem elég
Következő cikkKísérleti tankönyvek- letölthető tanmenetekkel is segít az OFI