Kezdőlap osztályfőnök

Karácsonyi minden jót!

Kedves Olvasóink!

Köszönjük, hogy egész évben követtek minket, velünk voltak a konferenciákon, a sajtótájékoztatókon, a hivatali egyeztetéseken. Mert a szerkesztőség bizony úgy dolgozik, hogy az olvasótábort „viszi magával” mindenhova, igyekszünk az Önök érdeklődését kiszolgálni, az Önök kérdéseit feltenni, az Önöknek szóló válaszokat közölni. Most a naptári év végén átmeneti pihenés következik, kívánjuk, hogy igényük szerint, otthonukban, szeretteik körében tölthessék  az Ünnep napjait. Azt is jól látjuk talán, hogy még egy pár nap hajtás, és utána a témazárókkal, javításra váró füzetekkel, megválaszolandó kérdésekkel és megoldandó problémákkal mennek haza, hogy kezdődjék a téli „szünet”, ami után rögtön a félévi hajtás következik.

Szeretnénk a jövőben is minden segítséget megadni, hogy pedagógusi munkájukhoz inspiráló  híreket, módszertani ötleteket, egymást bátorító, informáló híreket és eseményeket osszunk meg Önökkel nyomtatott lapunkban, hírleveleinkben és rendezvényeinken!  Köszönjük, ha érdeklődésükkel, kérdésükkel, látogatásukkal megtisztelik a jövőben is a Modern Iskolát. Köszönjük leveleiket, üzeneteiket! Szívesen teljesítjük idén és jövőre is – a szaklaphoz illő, méltányolható- kívánságaikat, ha megosztják velünk! Igyekszünk megoldani minden helyzetet, megkeresni a megoldást! Jövőre is legyen a közös terünk a Modern Iskola!

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket és pedagógiai sikerekben és emberi kapcsolatokban  gazdag új évet kívánok!

Kelt Budapest, 2014. december 15.

Fülöp Hajnalka

főszerkesztő

Modern Iskola

Előző cikkTöltse ki az NMHH kérdőívét a gyermekek tévézési szokásairól!(x)
Következő cikkKarácsonykor- Modern Iskola?