Vlogger Tábor – Egy hetes napközis nyári tábor a Csodák Palotájában

Ismer olyan fiatalt, aki sikeres vlogger szeretne lenni, videókban megosztani tömegekkel a gondolatait? Tanárként, szülőként látja a digitális médiában való jelenlét kockázatait és lehetőségeit és szeretné, ha a környezetében lévő gyermekek megfelelő segítséget kapnának mindebben? Napközis Vlogger Tábor indul idén nyáron a Csodák Palotájában. A tábor kezdete: 2018.07.16. Az előregisztráció már megkezdődött! Részletek cikkünkben!

Az elmúlt néhány és a következő még több év egyik legsikeresebb és legizgalmasabb munkáját ma

még nem tanítják az iskolákban,

pedig egy sikeres csatornához elengedhetetlen a profi tervezés, szerkesztés és persze a videó készítés technikai ismeretei is. A Vlogger Táborban résztvevő gyermekeknek megtanítják, hogyan vlogoljanak:

• forgatókönyv,
    • felvétel,
    • vágás,
    • trükkök,
    • közzététel,
    • népszerűsítés a neten.

Mindezt egy remek helyszínen, az élményszerű, játékos és örömteli tudományos ismeretterjesztés helyszínén, a CSODÁK PALOTÁJÁBAN!

egy hetes napközis tábor

2018.07.16-20.

Sikeres vloggerek, képzett videó gyártók, médiapedagógusok segítenek felkészülni hol játékos, hol picit koncentráltabb formában a vlogolásra. Kifejezetten fontosnak tartjuk az internetben rejlő fantasztikus lehetőségek mellett, a veszélyekre való felhívást is, hiszen pont a vlogolásban legsikeresebb korosztályt fenyegetik leginkább támadások, csalások, de megfelelő ismeretekkel mindezek kivédhetőek.

Vloggerek, Médiapedagógusok és a Táborvezető

SZABYEST

vlogger

SZECSO

riportok, filmek

SOULSHINE BY ANDI

vlogger

BÁN LILLA

filmrendező

NAGY KRISZTA

médiapedagógus, médiajogász

ZEHETMAYER LÁSZLÓ

film készítő és oktató

FÜLÖP HAJNALKA

Főszerkesztő / Modern Iskola

KISS TAMÁS

táborvezető

JELENTKEZÉS ÉS TOVÁBBI RÉSZLETEK ITT!

Partnerek

Akik kitalálták, helyszínek és ötletgazdák

Előző cikkVárjuk az eredményt – Deutsch mit Comics rajzpályázat
    Következő cikkHogyan óvja a tanár a hangját? – Egy szakember tanácsai