Kezdőlap osztályfőnök

Indul a Tehetségútlevél – program

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet támogatásával elindította a Tehetségútlevél Programot. A Program célja, hogy a középiskolai tanulmányok során már azonosított és a felsőoktatásba felvételt nyert tehetséges fiatalok számára biztosítsa azt, hogy felsőfokú tanulmányaik közvetlen kezdetétől részt vehessenek a tudományos diákköri tevékenységben.A programba a tanári/osztályfőnöki ajánlás alapján kerülhetnek be a középfokú tanulmányaikat befejező fiatalok.
 Ahhoz, hogy valamely tanár/osztályfőnök fiatal tehetséget tudjon ajánlania a Tehetségútlevél Programba, az szükséges, hogy itt regisztráljon. További részletek itt olvashatók.

Előző cikkBiztonságos netezés- tanácsok 4-8 éveseknek a Saferinternet.hu program új weboldalán
Következő cikkA hét iskolája- elfogadás, együttműködés- jó gyakorlat a budapesti Politechnikumban