Maruzsa Zoltán felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár 2017. augusztus 28-án a Budapesti Pedagógiai OKtatási Központ által szervezett Szakmai Tanévnyitón tartott előadásának tartalma
    Változások a 2017/18-as tanév elején
    A korábbi 37 000 Ft-os pályázható tanulónként felhasználható összeg 60 000 Ft-ra nőtt.
    Kibővült az elszámolható költségek köre: az utazási és szállásköltség mellé bekerültek az étkezési költségek, a különféle belépők, illetve más, a Program megvalósításával kapcsolatos költségek.
    A pedagógusok munkájának elismerésére is van lehetőség: a pedagógusok napidíja bruttó 15 000 Ft/nap/fő, illetve a pályázatíró pedagógus díja kísérőként való részvétel esetén bruttó 70 000 Ft.
    A 2018/2019. tanévre jelentős változások következnek a program kibővítése érdekében, a 7. osztályos diákok után a tervek szerint normatív támogatás formájában biztosítjuk majd a forrást.”
    A helyettes államtitkár beszámolója, előadásának teljes prezentációja itt érhető el: Tanevkezdo tajekoztatas_Marizsa20170823EMMI (1) .
    Előző cikk„Ételt csak okosan” – tippek az iskolai étkezéshez
    Következő cikkMagyarországon idén szeptemberben is megtartják a Világ Legnagyobb Tanóráját