Kezdőlap osztályfőnök

10+ hely – 10 + videó – ahol a gyerekek kaptak főszerepet a Gyerekjogok Napján – az UNICEF összefogása alkalmából

10 videó, amit ha megnéz, más szemmel néz a gyerekekre. 10 videó, amiből megismerhetőek a gyerekek jogai. 10 videó, ami bepillantást nyújt a "fölnőttek" (#Exupery) világába, a gyerekek szemén keresztül. 10 videó - csak úgy, mert megérdemli.

UNICEF Gyerekhang

Figyelje a gyerekek hangját :)) Az UNICEF kisfilmjében meghallhatja őket!

Hirdetés

UNICEF Gyerekhang

November 20-án #UNICEFgyerekhang!

Közzétette: UNICEF Magyarország – 2017. november 14.

OTP Bank – gyerekszemmel:)

A pénzügyek világába is betekinthettek a gyerekek, a pénzügyi nevelés fontos a cég számára, a tudatosság mellett a digitalizáció a fő irány. Mindkettő nagyon fontos trend a gyerekek életében is, fontos, hogy a felelős döntésekhez kapjanak segítséget. Mert ez is egy gyerekjog.

.

Ma a gyerekeké a főszerep! Az UNICEF Gyerekhang magyarországi eseménysorozatának keretében a gyerekek kipróbálhatják magukat a felnőttek szerepében. Bankunk támogatóként és résztvevőként is csatlakozott a nagyszerű eseményhez, hogy így is hozzájárulhassunk a fiatalok pénzügyi tudatosságának fejlesztéséhez. Nézd meg a videót, és tudj meg többet az eseményről! #UNICEFgyerekhang

Közzétette: OTP Bank – 2017. november 20.

DIGI Sport 24

A tévé világa is fontos, hogy a gyerekek tapasztalatból ismerjék. Itt a DIGI Sport 24-nél a szerkesztőségben a gyerekek álltak a kamera mögött és néha az előtt is, kipróbálták a sminkelést, a vágást, a televíziós szerkesztést több elemét. Mert – remélhetőleg- nekik is, “mindenük a sport”, és most már egy újabb technológia került “gyerekközelbe”. Kamera: forog!

Gyermekjogok világnapja a DIGI Sporton

A gyermekjogok világnapja alkalmából a szerencsés kiválasztottak egy teljes délutánt tölthettek a DIGI Sport stúdiójában. Nos, nem unatkoztunk, de megérte.. 🙂

Közzétette: DIGI Sport 24 – 2017. november 20.

Katona József Színház

“Kedves Felnőttek! Kapcsoljátok ki néha a telefonotokat és figyeljetek ránk, a gyerekeitekre!” Elég kemény #társadalomkritika, és a kislány szájából teljesen hiteles. Ön mit tapasztal a szülőknél? Figyelnek a gyerekekre? #naugye

Gyerekhang program a Katonában is

UNICEF Gyerekhang program a Katonában is!November 20-án a gyerekek jogainak világnapját ünnepeljük. Ilyenkor egy napra övék lesz az irányítás és a lehetőség, hogy hallathassák a hangjukat. 2017-ben az UNICEF Magyar Bizottsága is csatlakozott az International Children Takeoverhez, és elindította a Gyerekhang programot. A programban a Katona József Színház is részt vett. A videóból kiderül, hogyan:

Közzétette: Katona József Színház – 2017. november 19.

Ez egy meglepetés -videó:), hogy tetszik?

A gyerekek ma reggel a rendőr főkapitány székét is átvették #UNICEFgyerekhang #november20 #gyerekekvilagnapja #WorldChildrensDay

Közzétette: UNICEF Magyarország – 2017. november 20.

 

Ez egy másik meglepetés, kicsit eltér, de a “‘váó”-faktor itt is működik!

UNICEF Gyerekhang – Market Építő Zrt.

Ma minden a legkisebbekről szól. 💚 #UNICEFgyerekhang #Marketepito

Közzétette: Market Csoport HR – 2017. november 20.

Van kamasz a közelében? Hívja ide! #gyerekjog, #kamaszszem

13 oka van, hogy elmondja: egy tizenéves lány gondolatai arról, hogy milyen világban szeretne élni. Itt olvashatja.

A Nemzeti Színházban is átvették a gyerekek a felnőttek helyét 😀 #UNICEFgyerekhang #november20 #gyerekekvilágnapja #WorldChildrensDay #KidsTakeOver

Közzétette: UNICEF Magyarország – 2017. november 19.

Az Index szerkesztőségében is a gyerekeké volt az irányítás.

Süss fel nap- újratölve – amikor a gyerekek “jósolnak” – és milyen fontos technikákat tanulnak, pl. a Greenbox-ot…

Időjárásjelentés

Léna ma a Hír TV-n mondta el, hogy milyen idő lesz. Öltözzetek rétegesen! 🙂 #UNICEFgyerekhang #november20 #gyerekekvilágnapja #WorldChildrensDay

Közzétette: UNICEF Magyarország – 2017. november 20.

A híres focista most arról kérdezi fiatal barátait, milyenek lesznek, ha felnőnek,vagy hogy  mit jelent számukra a barátság ?

#KidsTakeover with David Beckham

It’s World Children's Day – a day for children, by children. To celebrate I sat down with some kids and talked about the world they want to see. Their answers were adorable 💙 UNICEFCheck out more ways kids are taking over for #WorldChildrensDay → https://uni.cf/worldchildrensday

Közzétette: David Beckham – 2017. november 19.