Lesse el a finnek legmodernebb oktatási módszereit – Elérhetőek a Tanulás Újratöltve konferencia anyagai

A FinnAgora csapatának köszönhetően elérhetővé váltak a 2017. okt.25 Learning Reloaded – Tanulás Újratöltve címmel lezajlott konferencia plenáris előadásainak és jó gyakorlat gyorsbemutatóinak videófelvételei, valamint a jó gyakorlatok anyagai is.

Elérhetővé váltak az október 25-i Learning Reloaded – Tanulás Újratöltve konferenciánk előadásainak prezentációs anyagai, és maguk az előadások is.

Megtekinthető előadások

Leena Pöntynen a Finn Önkormányzati Szövetség oktatási szakértője, és több mint 10 oktatással foglalkozó szakmai szervezet tanácsadó testületi tagja. Szakmai múltja révén a helyi, regionális és országos oktatáspolitika kiváló ismerője, szakértője. A finn oktatásról globális kontextusba helyezve beszélt előadásán.

Pekka Peura saját tanítási módszert dolgozott ki, amelyet több ezer tanár használ a munkája során szerte a világon.

Horváth Ádám, a Digitális Pedagógiai Módszertani Központ (DPMK) vezetője 2016-17-ben meghatározó szerepet vállalt a kormányzat Digitális Oktatási Stratégiájának (DOS) kidolgozásában. Előadásának témája a magyar oktatási reformok.

A további anyagokat ITT érheti el!

Fotó: Facebook, Finnagora

Forrás: FinnAgora