Így tanulunk mi! – Innovatív diákprojekteket keresünk

Október 21-én a Nemzeti Köznevelési Portál indításával egy időben szervezi meg az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet, a Microsoft Magyarország az első Így tanulunk mi! című kiállítást, amelyen a diákok is bemutathatják izgalmas, kreatív, innovatív iskolai projektjeiket.

Várjuk azokat a projekteket, amelyeket a tantestület és az iskolavezető a legérdekesebbnek, legkreatívabbnak, leginkább újító szelleműnek tart. A kiállításon a diákok maguk rendezhetik be a standjukat és mesélhetik el a közönségnek, hogy mit hoztak, mire adnak választ, hogyan gondolkodtak, miként tanulnak.

A nevezéshez kérjük, hogy az alábbi regisztrációs felületen egy bekezdésben írják le, miről szól a választott projekt és miért gondolják, hogy ennek ott a helye a kiállításon.

A kiállításon szakmai zsűri választja ki a két legjobb projektet. A válogatás fő szempontja a 21. századi tanulástervezés keretrendszere (21 CLD), valamint az IKT eszközök használata.
    A győztes csapatok iskoláiban a Microsoft vállalja az Office365 Oktatási Rendszer felállítását.

A programra pedagógusok regisztrálhatják diákjaikat. A részvételhez szükséges praktikus információkat itt találja.

Itt lehet regisztrálni a kiállításra a diákok és a pedagógus, valamint a projekt adatainak megadásával.

Előző cikkSzupertitkos küldetés a Microsoft kalandpályáján
    Következő cikkInteraktív, ingyenes természettudomány-oktatási program 2.0