Kezdőlap osztályfőnök

Hogyan készüljünk együtt az Iskolai Közösségi Szolgálatra? Tanuljunk a nyertesektől!

Közösség, megosztás, multimédia, társadalmi érzékenység, sokszínűség- ezek a kulcsszavai a nyertes projektnek. ” Egy kiváló példa a budapesti ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskolából – Bogdán Krisztina és Kovács Gabriella pedagógusok kiemelt elismerésben részesült pályázata, amely az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet (OFI)  „Segítő diákok” felhívásra érkezett.Itt olvasható

” Lezárult az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet (OFI) Segítő diákok címmel meghirdetett pályázata, amely az Iskolai Közösségi Szolgálat programot széles társadalmi körben volt hivatott megismertetni. A szakmai zsűri két kategóriában értékelte a benyújtott pályamunkákat. Az ünnepélyes eredményhirdetésre 2014. január 27-én került sor Budapesten, a Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnáziumban.” Ha nagyobb körben is szeretnénk megismerni a témát, akkor érdemes az OFI honlapján körülnéznünk, illetve az általuk működtetett Iskolai Közösségi Szolgálatról szóló  Facebook oldalon.

Előző cikkAz Egy millió – színházi program a pénzről középiskolásoknak
Következő cikkMunka és család? „Hogyan akarunk élni Európában?” címmel új eTwinning projektminta érhető el